DOPRAVA ZDARMA

Využijte nyní dopravu zdarma při nákupu nad 1500,- Kč na jakýkoli druh dopravy a dokonce přes společnost ZÁSILKOVNA, nebo BALÍKOVNA na menší zásilky o max. hmotnosti do 5 kg od  899 Kč. Pro větší zásilky o max. hmotnosti do 31,5 kg a max. rozměrech 120x60x60 cm (PPL) nebo 100x60x60 cm (PPL Parcel shop) můžete využít dopravné zdarma při nákupu nad 1500,- Kč  přes společnost PPL při volbě platby bankovním převodem, online platební kartou nebo rychlým bankovním převodem přes platební bránu GOPAY.

Důležité informace

  • Žádáme všechny příjemce zásilek, aby při vstupu do Zásilkovny, PPL Parcelshopu nebo pobočky České Pošty, případně při kontaktu s řidičem přepravní služby, měli zakrytý nos a ústa (rouškou, respirátorem, šátkem, šálou aj.).
  • Zboží plaťte nejlépe předem. Pokud již zásilku na dobírku očekáváte, využívejte v co největší míře platbu kartou.
  • Pravidelně ověřujeme a aktualizujeme informace u všech typů přeprav. Snažíme se, aby i nadále probíhalo doručení zboží bez komplikací a především co nejbezpečněji.

Druhy dopravy pro ČR

       

Zásilkovna - doručení zpravidla do dvou pracovních dnů na zadané výdejní místo, je to ekonomická doprava za cenu 79 Kč při platbě předem. Od celkové objednávky přesahující 899 Kč je tento druh dopravy ZDARMA

Česká pošta - nabízí hned tři druhy doručení Vámi objednaného baláčku s čerstvou kávou

Balíkovna - Balíkovny jsou výdejní místa, kde si vyzvednete cenově nejdostupnější balík od České pošty a je ideální pro zaslání vaší zásilky z e-shopu. Cena od 55 Kč

Balík Na poštu - Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků po celé České republice. Cena 89 Kč 

Balík Do ruky - Balík Do ruky až do velikosti XL (nejdelší strana 240 cm), který pošta doručí na jakoukoliv adresu v ČR. Cena 109 Kč

PPL - přepravní společnost dodávající zásilky na přivátní i firemní adresy po celé ČR. Cena 99 Kč

GLS - doprava na zadanou adresu po celé ČR za cenu 79 Kč při platbě předem.

Druhy dopravy na Slovensko

Zásielkovňa.sk - zásilka bude dopravena sítí Zásilkovny na Slovensko. Cena při platbě předem 99 Kč

Možnosti placení

Online platby pro nás zajišťuje platební brána GoPay. Poskytovatel služby, společnost GOPAY s.r.o., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány GoPay zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána GoPay vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Platba dobírkou

Za dobírku zaplatíte až při převzetí zásilky. Cena za dobírku je od 25 Kč dle zvoleného způsobu dopravy.