DOPRAVA ZDARMA

Využijte nyní dopravu zdarma při nákupu nad 1500,- Kč na jakýkoli druh dopravy a dokonce přes společnost ZÁSILKOVNA, nebo BALÍKOVNA na menší zásilky o max. hmotnosti do 5 kg od  800 Kč. Pro větší zásilky o max. hmotnosti do 31,5 kg a max. rozměrech 120x60x60 cm (PPL) nebo 100x60x60 cm (PPL Parcel shop) můžete využít dopravné zdarma při nákupu nad 1500,- Kč  přes společnost PPL při volbě platby bankovním převodem, online platební kartou nebo rychlým bankovním převodem přes platební bránu Comgate.

Důležité informace

 • Žádáme všechny příjemce zásilek, aby při vstupu do Zásilkovny, PPL Parcelshopu nebo pobočky České Pošty, případně při kontaktu s řidičem přepravní služby, měli zakrytý nos a ústa (rouškou, respirátorem, šátkem, šálou aj.).
 • Zboží plaťte nejlépe předem. Pokud již zásilku na dobírku očekáváte, využívejte v co největší míře platbu kartou.
 • Pravidelně ověřujeme a aktualizujeme informace u všech typů přeprav. Snažíme se, aby i nadále probíhalo doručení zboží bez komplikací a především co nejbezpečněji.

Druhy dopravy pro ČR

       

 • Zásilkovna - doručení zpravidla do dvou pracovních dnů na zadané výdejní místo, je to ekonomická doprava za cenu 71 Kč při platbě předem. Od celkové objednávky přesahující 800 Kč je tento druh dopravy ZDARMA
 • Česká pošta - nabízí hned tři druhy doručení Vámi objednaného baláčku s čerstvou kávou
 • Balíkovna - Balíkovny jsou výdejní místa, kde si vyzvednete cenově nejdostupnější balík od České pošty a je ideální pro zaslání vaší zásilky z e-shopu. Cena od 55 Kč
 • Balík Na poštu - Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků po celé České republice. Cena 89 Kč 
 • Balík Do ruky - Balík Do ruky až do velikosti XL (nejdelší strana 240 cm), který pošta doručí na jakoukoliv adresu v ČR. Cena 109 Kč
 • PPL - přepravní společnost dodávající zásilky na přivátní i firemní adresy po celé ČR. Cena 99 Kč
 • GLS - doprava na zadanou adresu po celé ČR za cenu 73 Kč při platbě předem.

Druhy dopravy na Slovensko

 • Zásielkovňa.sk - zásilka bude dopravena sítí Zásilkovny na Slovensko. Cena při platbě předem 99 Kč

Možnosti placení

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Platba dobírkou

Za dobírku zaplatíte až při převzetí zásilky. Cena za dobírku je 25 Kč.