Oznámení o zvýšení cen

Bohužel vzhledem k současné situaci na všech trzích a to i celosvětových jsme nuceni na základě zdražování služeb našich dodavatelů jako jsou světoví dopravci kávy, výrobci sáčků pro naši kávu, tiskové služby a další elementy související s provozem, od 1.11.2021 zvýšit cenu naší kávy jak pro koncové zákazníky tak i do sítě velkoobchodní.


Italská směs - namícháno pro Vás

Italská směs - namícháno pro Vás

To, že jsou italové mistři ve složení kávových směsí, které si vychutnávají formou ristretta a espressa je jasně daný fakt. I náš tým se pokusil o podobné kouzlo, co nejvíce se přiblížit té správné chuti, kterou italové vyhledávají. Takže představujeme řez našeho blendu: nesmí chybět Brazílie a několik dalších arabik ze střední Ameriky. Sílu kofeinu dodává africká Robusta z Ugandy. A příchuť pochází z Indie. HOTOVO. Je zemitá, silná a nahořklá. Kyselinku nenajdete.


PRODEJ kávy zahájen v provozovně

PRODEJ kávy zahájen v provozovně

Odstartovali jsme prodej kávy v provozovně v obci Horní Město. Bohužel se nepodařilo sehnat prostory v Rýmařově. Pro občany Rýmařova je stále možnost koupit kávu v prodejně Darka na náměstí a v Drogerii u paní Dagmar Macháčové na Hornoměstké ulici. Ostatní odběr kávy nově v provozovně Bistro Sport v Horním Městě č.p. 39. 


Porovnejme cenu a kvalitu

Porovnejme cenu a kvalitu

O rozdílu mezi kávou ze supermarketu, která tam leží několik měsíců a přichází o své aroma a čerstvost je zmíněno dost v našem článku o kvalitní kávě. Ale chci vám tento rozdíl ukázat i na ceně jak u kávy ze supermarketu, tak na kvalitní kávě z pražírny.