Italská směs - namícháno pro Vás

Italská směs - namícháno pro Vás

To, že jsou italové mistři ve složení kávových směsí, které si vychutnávají formou ristretta a espressa je jasně daný fakt. I náš tým se pokusil o podobné kouzlo, co nejvíce se přiblížit té správné chuti, kterou italové vyhledávají. Takže představujeme řez našeho blendu: nesmí chybět Brazílie a několik dalších arabik ze střední Ameriky. Sílu kofeinu dodává africká Robusta z Ugandy. A příchuť pochází z Indie. HOTOVO. Je zemitá, silná a nahořklá. Kyselinku nenajdete.


Připravujeme otevření prodejny

Připravujeme otevření prodejny

Pro zákazníky, kteří budou mít vhodnou dostupnost do obce Rýmařov, připravujeme v blízké době a především po ukončení nouzového stavu kamennou prodejnu. Ta by měla být zřízena v blízkém centru náměstí Rýmařova a to na ulici Husova. O termínu otevření Vás budeme informovat na našem webu i na Facebookových stránkách.  


Porovnejme cenu a kvalitu

Porovnejme cenu a kvalitu

O rozdílu mezi kávou ze supermarketu, která tam leží několik měsíců a přichází o své aroma a čerstvost je zmíněno dost v našem článku o kvalitní kávě. Ale chci vám tento rozdíl ukázat i na ceně jak u kávy ze supermarketu, tak na kvalitní kávě z pražírny.