Novinky každý měsíc

Kávový speciál, bude automaticky generovat a rozesílat registrovaným zákazníkům informace ze světa kávy, novinek v sortimentu, aktuálních slevách, věrnostním programu a dalších zajímavostech. Nezapomeňte se registrovat k odběru novinek. 

Platební brána ComGate

Pro platby jsme si vybrali moderní platební systém od společnosti ComGate. Můžete platit platební Kartou, na platební bráně umožňujeme zrychlené bankovní převody všech významných bank v ČR, PL a SK a je možné platit v CZK, EUR a PLN. Platební brána je k dispozici v češtině, slovenštině a angličtině.

Kurzy pro kávomilce

Pro milovníky kávy připravujeme praktické kurzy pro profesionální přípravu kávy. Teoretická část se bude věnovat obecné nauce o kávě, její pěstování, zpracování i pražení. Prakticky se naučíte základy manipulace s kávovary a mlýnky na kávu, jejich nastavení. Důraz klademe na hygienické a bezpečnostní návyky. Zvládneme i základy latté art.

Dodáváme ve velkém

Speciální kilové doypacky jsou připraveny a naplněny čerstvou kávou do restaurací, kaváren i do firem, kde milují kvalitní kávu. Velkoodběratelé mají speciální ceny a obratové bonusy. Vše si domluvíme individuálně u dobré kávy.