Novinky každý měsíc

Kávový speciál, bude automaticky generovat a rozesílat registrovaným zákazníkům informace ze světa kávy, novinek v sortimentu, aktuálních slevách, věrnostním programu a dalších zajímavostech. Nezapomeňte se registrovat k odběru novinek. 

Platební brána GoPay

Pro platby jsme si vybrali moderní platební systém od společnosti GoPay. Můžete platit platební kartou, na platební bráně umožňujeme zrychlené bankovní převody všech významných bank. Platební brána je k dispozici v češtině, slovenštině a angličtině.

Kurzy pro kávomilce

Pro milovníky kávy připravujeme praktické kurzy pro profesionální přípravu kávy. Teoretická část se bude věnovat obecné nauce o kávě, její pěstování, zpracování i pražení. Prakticky se naučíte základy manipulace s kávovary a mlýnky na kávu, jejich nastavení. Důraz klademe na hygienické a bezpečnostní návyky. Zvládneme i základy latté art.

Dodáváme ve velkém

Speciální kilové doypacky jsou připraveny a naplněny čerstvou kávou do restaurací, kaváren i do firem, kde milují kvalitní kávu. Velkoodběratelé mají speciální ceny a obratové bonusy. Vše si domluvíme individuálně u dobré kávy.